PERCUSSION ENSEMBLE ongestemd maar met enkele gestemde instrumenten
Divisie Pod.Mars Titel Componist Bestelcode Repert. Tijdsduur Stemmen
1e Mars concours Blasket Island Prince G SPC-47 Nee 10'  07'' 21
1e Mars concours Bronk Prince G SPC-30 Nee 10'  17'' 15
1e Mars concours Cogli Altri Schroen JG SSN-205 Ja 07'  09'' 10
1e Mars concours Contradictions Prince G SPC-22 Ja 06'  33'' 17
1e Mars concours Diabolo Maassen J SME-26 Ja 09'  15'' 17
1e Mars concours In Memoriam Anne Frank Prince G SPC-13 Ja 10'  00'' 14
1e Mars concours Inca Allen Chris SWWPM-0016 Nee 21'  13'' 11
1e Mars concours Jurassica Camp L SCP-67 Ja 10'  00'' 17
1e Mars concours Latin Soul Camp L SWWPM-0004 Nee 05'  50'' 10
1e Mars concours Motions in Rhythm Camp L SCP-68 Ja 08'  00'' 12
1e Mars concours Niagara falls Prince G SPC-27 Ja 10'  00'' 15
1e Mars concours Raspoetin Camp L SCP-79 Ja 10'  30'' 18
1e Mars concours Retrospection Maassen J SME-22 Nee 06'  31'' 12
1e Mars concours Scenes of a Gladiator Camp L SCP-43 Ja 07'  30'' 15
1e Mars concours The mechanical Ballet Cox Vincent SCX-20 Ja 25
1e Mars concours Varia Peellandiae I Panorama Camp L SCP-56A Nee 07'  00'' 18
1e Mars concours Vision Cox Vincent SCX-16 Ja 09'  00'' 13
1e Mars concours Zimbutibatine Mwagakozi Cox Vincent SCX-22 Nee 11'  00'' 21
1e Podium concours Blasket Island Prince G SPC-47 Nee 10'  07'' 21
1e Podium concours Bronk Prince G SPC-30 Nee 10'  17'' 15
1e Podium concours Cogli Altri Schroen JG SSN-205 Ja 07'  09'' 10
1e Podium concours Conquistador Camp L SCP-85 Ja 12'  00'' 20
1e Podium concours Contradictions Prince G SPC-22 Ja 06'  33'' 17
1e Podium concours De Complicen van Overmaas Prince G SPC-25 Ja 10'  45'' 15
1e Podium concours De slag van Lafelt Prince G SPC-41 Ja 10'  18'' 19
1e Podium concours Diabolo Maassen J SME-26 Ja 09'  15'' 17
1e Podium concours Foretaste of Heaven Prince G SPC-40 Nee 12'  48'' 27
1e Podium concours Four imaginary scenes Cox Vincent SCX-15 Ja 18'  00'' 22
1e Podium concours In Memoriam Anne Frank Prince G SPC-13 Ja 10'  00'' 14
1e Podium concours Inca Allen Chris SWWPM-0016 Nee 21'  13'' 11
1e Podium concours Jurassica Camp L SCP-67 Ja 10'  00'' 17
1e Podium concours Messages of the soul Camp L SCP-90 Nee 12'  00'' 16
1e Podium concours Misunderstandings Prince G SPC-49 Nee 15'  00'' 20
1e Podium concours Motions in Rhythm Camp L SCP-68 Ja 08'  00'' 12
1e Podium concours Niagara falls Prince G SPC-27 Ja 10'  00'' 15
1e Podium concours Odysseia Prince G SPC-07 Ja 12'  00'' 16
1e Podium concours Raspoetin Camp L SCP-79 Ja 10'  30'' 18
1e Podium concours Rescue Operation Prince G SPC-11 Ja 10'  00'' 12
1e Podium concours Retrospection Maassen J SME-22 Nee 06'  31'' 12
1e Podium concours Revolution Cox Vincent SCX-14 Ja 10'  49'' 21
1e Podium concours Scenes of a Gladiator Camp L SCP-43 Ja 07'  30'' 15
1e Podium concours Spanish Suite Prince G SPC-24 Ja 10'  30'' 16
1e Podium concours Tales of imagination Cox Vincent SWWPM-0019 Ja 15'  50'' 23
1e Podium concours The big Earthquake Cox Vincent SCX-19 Nee 23'  21'' 27
1e Podium concours The Canterbury Tales Maassen J SME-19 Nee 10'  00'' 14
1e Podium concours The mechanical Ballet Cox Vincent SCX-20 Ja 25
1e Podium concours Varia Peellandiae (CP56A + B) Camp L SCP-56 Nee 14'  19'' 18
1e Podium concours Varia Peellandiae I Panorama Camp L SCP-56A Nee 07'  00'' 18
1e Podium concours Varia Peellandiae II Legends Camp L SCP-56B Nee 07'  00'' 18
1e Podium concours Vision Cox Vincent SCX-16 Ja 09'  00'' 13
1e Podium concours Voyage into a Million Mirac. 2 Camp L SCP-29-2 Nee 15'  00'' 16
1e Podium concours Yucatan Prince G SPC-44 Nee 10'  19'' 22
1e Podium concours Zimbutibatine Mwagakozi Cox Vincent SCX-22 Nee 11'  00'' 21
2e Mars concours Autumn paintings Prince G SPC-46 Nee 08'  20'' 19
2e Mars concours Beach Impressions Stoffels JJM SSF-25 Ja 08'  32'' 7
2e Mars concours Elements of nature Camp L SCP-52 Ja 08'  00'' 12
2e Mars concours Metamorfose of Ayers Rock Camp L SCP-71 Ja 10'  00'' 15
2e Mars concours Mountain echo Prince G SPC-50 Nee 05'  16'' 17
2e Mars concours Night Dreaming II Crauwels E SCL-36 Ja 07'  00'' 11
2e Mars concours Pletser straat feest Prince G SPC-23 Ja 07'  24'' 12
2e Mars concours Rhythm-Fever Camp L SWWPM-0015 Nee 04'  44'' 10
2e Mars concours San Diego Memories Rademakers F SRA-03 Ja 06'  15'' 12
2e Mars concours Sounds of Centenary Memories Camp L SCP-99 Nee 10'  46'' 18
2e Mars concours Tetrachord Prince G SPC-42 Ja 06'  03'' 14
2e Mars concours Three Sketches Cox Vincent SCX-17 Ja 08'  00'' 16
2e Podium concours Autumn paintings Prince G SPC-46 Nee 08'  20'' 19
2e Podium concours Beach Impressions Stoffels JJM SSF-25 Ja 08'  32'' 7
2e Podium concours Elements of nature Camp L SCP-52 Ja 08'  00'' 12
2e Podium concours Le Boul. d' Anglaise Prince G SPC-26 Ja 07'  16'' 12
2e Podium concours Metamorfose of Ayers Rock Camp L SCP-71 Ja 10'  00'' 15
2e Podium concours Night Dreaming II Crauwels E SCL-36 Ja 07'  00'' 11
2e Podium concours Pletser straat feest Prince G SPC-23 Ja 07'  24'' 12
2e Podium concours San Diego Memories Rademakers F SRA-03 Ja 06'  15'' 12
2e Podium concours Sounds of Centenary Memories Camp L SCP-99 Nee 10'  46'' 18
2e Podium concours South African Sceneries Maassen J SME-27 Nee 11'  10'' 12
2e Podium concours Tetrachord Prince G SPC-42 Ja 06'  03'' 14
2e Podium concours The circ. course o/t seasons Cox Vincent SCX-13 Ja 15'  00'' 14
2e Podium concours Three Sketches Cox Vincent SCX-17 Ja 08'  00'' 16
3e Mars concours Ballad for A.C. Prince G SPC-37 Nee 03'  19'' 10
3e Mars concours Camelot Camp L SCP-58 Ja 05'  43'' 17
3e Mars concours Circle of Life Prince G SPC-53 Nee 07'  00'' 15
3e Mars concours Considerations Prince G SPC-36 Nee 03'  23'' 10
3e Mars concours Impressions of the old Egypt Hessels M SHE-03 Nee 06'  11'' 13
3e Mars concours Kunder Breuk Prince G SPC-54 Ja 06'  08'' 16
3e Mars concours Onraay Schroen JG SSN-245 Nee 08'  30'' 12
3e Mars concours Percussion adventure Stoffels JJM SSF-34 Nee 05'  38'' 7
3e Mars concours Percussion concert Schroen JG SSN-210 Ja 06'  00'' 7
3e Mars concours Valse triste Prince G SPC-38 Nee 03'  05'' 9
3e Podium concours Camelot Camp L SCP-58 Ja 05'  43'' 17
3e Podium concours Circle of Life Prince G SPC-53 Nee 07'  00'' 15
3e Podium concours Considerations Prince G SPC-36 Nee 03'  23'' 10
3e Podium concours Kunder Breuk Prince G SPC-54 Ja 06'  08'' 16
3e Podium concours Onraay Schroen JG SSN-245 Nee 08'  30'' 12
3e Podium concours Percussion concert Schroen JG SSN-210 Ja 06'  00'' 7
3e Podium concours Valse triste Prince G SPC-38 Nee 03'  05'' 9
4e Mars concours Soundtracks Camp L SCP-87 Ja 06'  00'' 10
4e Podium concours Soundtracks Camp L SCP-87 Ja 06'  00'' 10